Hermes SMS Server

Jak działa oprogramowanie Hermes SMS Server?

Wyobraź sobie, że prowadzisz stacje kontroli pojazdów. Wykonując przegląd swojemu klientowi - prosisz go o nr telefonu. Zapisujesz jego imię, telefon i datę kolejnego przeglądu w małej, prostej aplikacji. Co pewien okres czasu - powiedzmy raz w tygodniu - uruchamiasz Hermes SMS Server i wybierasz z bazy klientów tych, którzy powinni w tym tygodniu wykonać kolejne badanie techniczne. Dodajesz treść, która będzie przepleciona danymi z bazy - szablon stworzysz jeden raz - potem go tylko wybierzesz. W efekcie wykonując 3 kliknięcia - wysyłasz być może nawet kilkadziesiąt SMS o przykładowej treści: " Informujemy, iż w dniu XX.XX upływa ważność badania technicznego Twojego samochodu. Zapraszamy na przegląg. Twoja stacja kontroli pojazdów." Proste, prawda? 

A co jeśli Twoja działalność opiera się na częstych kontaktach z klientami, ciągłym obrocie gotówką, towarem... a jeszcze przy tym zatrudniasz doradców klienta, kierowników - np prowadzisz firmę udzielającą drobnych pożyczek? 

Tu już mamy kilka aspektów . Oto co  możemy zrobić z udziałem Hermes SMS Serwer :
-  zachęcić do kolejnego skorzystania z oferty swoich byłych klientów,
-  jednym klieknięciem możesz rozesłać każdemu ze swoich pracowników wyznaczony plan lub  poprosić ich o raport, 
-  przywitać nowych klientów,
-  poinformować klienta o terminie najbliższej wpłaty lub o zaległości do uregulowania,
-  podziękować za ostatnią wpłatę o określonej kwocie. 
Dwie ostatnie możliwości posiadają funkcję kontrolną - jesteś pewien, że Twoi pracownicy na bieżąco rozliczają się z gotówki.
Pomyśl, ile czasu możesz zaoszczędzić? 

Hermes SMS Server to bardzo elastyczne oprogramowanie. Umożliwia masową komunikację SMS, połączone z bazą danych daje nieskończone możliwości tworzenia w ciągu kilku sekund tysięcy personalizowanych SMS, aby np informować klientów o stanie jego zamówienia, terminie wysyłki zamówionego towaru, potwierdzić datę spotkania czy przypomnieć o zbliżającej się wizycie w przychodni. To wszystko możesz zrobić przy pomocy kilku kliknięć.

Schemat działania aplikacji

Wiemy, że nie każdy jest programistą i czasem żeby coś zrobić musisz poprosić człowieka, którego zatrudniasz jako informatyka aby to on coś przygotował dla Ciebie - np raport z bazy - i tu wróćmy do przykładu z firmą udzielającą pożyczek - chcesz aby do wszystkich klientów, którzy nie wpłacili ostatnio raty i posiadają zaległość większą niż 50 zł została rozesłana informacja z prośbą o pilną wpłatę. Twój informatyk jest na urlopie, i co teraz?  Oczywiście możesz do każdego zadzwonić, wysłać setki SMS.... a może wysłać 1 SMS do Hermesa o treści "KLIENCI, SALDO, 50, Informujemy o zaległości w kwocie <KWOTA NIEDOPŁATY>. Prosimy o pilną wpłatę. Dział windykacji.  Hermes automatycznie odczyta Twoją  wiadomość, wyfiltruje z bazy danych właściwych odbiorców (w miejsce tekstu <KWOTA NIEDOPŁATY>  podstawi indywidualnie dla każdego odbiorcy kwotę zaległości) i automatycznie roześle SMS - odsyłając Ci zwrotny raport o ilości wysłanych SMS. Proste, prawda? 

Hermes jest w pełni konfigurowalny, pozwala uprawnionym użytkownikom na zdalną obsługę poprzez SMS lub internet. Nie musisz znać komend - wysyłając SMS o treści "MENU" system sam pokieruje Cię abyś w kilku SMS sam mógł go skonfigurować do konkretnego zadania na konkretnej grupie odbiorców wiadomości. 

Reasumując, Hermes SMS Server to elastyczne, w pełni konfigurowalne narzędzie do masowej wysyłki SMS. Zapewnia dostęp do większości rodzajów baz danych. Pozwala na pracę bezpośrednio z aplikacji, a uprawnionym do tego użytkownikom przez internet oraz poprzez komendy SMS. 

Zapewnia niesamowitą przewagę nad korzystaniem z bramek SMS poprzez: 
- możliwość personalizacji każdego SMS pod konkretnego odbiorcę,
- daje możliwość pracy zdalnej (przez internet lub komendy SMS) osobom, które nie mają pojęcia o bazach danych lub przebywają w terenie i nie mają dostępu do komputera,

- jest tańszy w eksploatacji - nie musisz płacić za każdy wysłany SMS jak w przypadku bramek czy firm oferujących masowe SMS,
- z Hermes SMS Server zawsze masz pewność że wyślesz SMS ze znakami diakretycznymi (ś, ć, ę, ó, ń, ł, ą, ż, ź) a jak widzimy część usługodawców obsługujących nawet duże sieci handlowe wysyła SMS bez "polskich" znaków, 
- możliwość wysyłki do 16 SMS w ciągu sekundy

Hermes SMS Server to opragramowanie dedykowane - dopasowujemy je pod każdego klienta zarówno pod względem stricte rozwiązań bazodanowych jak i konfiguracji komendami SMS i wbudowanymi, edytowalnymi szablonami.