UKE SARA - Mapy

Aplikacja mapowa wyposażona w funkcje pomiarowe, z możliwością tworzenia warstw użytkownika. Beneficjentem jest Urząd Komunikacji Elektronicznej.

Pomiary RS 

Aplikacja sterująca lokalizatorami i namiernikami Rohde&Schwarz (ESMD, ESMB, DDF255, RSA) oraz rotatorami i komutatorami anten. 

KTRI - IZIS Margot

Aplikacja sterująca GPS i głowicami pomiarowymi. Z racji na militarne przeznaczenie oprogramowania podanie szczegółów nie jest możliwe.

Jamno Active - Android App

Przewodnik po okolicach jeziora Jamno. Treści dostępne w aplikacji w pełni zarządzane z panelu administratora w systemie Windows.  Autorskie rozwiązanie mapowo-nawigacyjne pozwala na wyznaczanie szlaków lądowych ale też wodnych i wodno-lądowych. Wyznacza czas pokonania szlaku w oparciu o różne kobinacje użytych środków transportu wodnego i lądowego. 
 

Jamno Active - panel zarządzania 

Aplikacja bazodanowa zarządzająca treściami i layotami aplikacji mobilnych. Służy głównie wyznaczaniu punktów geograficznych , przypisywaniu im atrybutów i personalizacji ich ikon widocznych na mapach. 
W oparciu o wyznaczone punkty wyznacza szlaki na lądzie i wodzie widoczne w aplikacjach mobilnych.

UNO 4X4 - wielokanałowy zespół nadawczo-odbiorczy

Część softwerowa urządzenia zbudowana w oparciu o wbudowany moduł linuxowy i intuicyjny panel sterujący dla systemu WIndows. 
Komunikację pomiędzy modułami zapewnia protokół UDP.